Zespół

tomasz-luczak

Tomasz Łuczak

Prezes Zarządu, Trener, Szkoleniowiec, Coach

Pasjonat kontaktów z ludźmi. W dobrej komunikacji widzi fundament każdego przedsięwzięcia. Praktyk biznesowy od 20 lat.  Ściśle związany ze sprzedażą, budowaniem marki i wizerunku. Brał udział przy rozwijaniu wielu przedsięwzięć w dziedzinie budownictwa, gastronomii, marketingu i  sprzedaży. Ciekawy ludzi, świata i nowych pomysłów oraz rozwiązań sprzyjającym działaniu i osiąganiu wyznaczonych celów. Z wykształcenia magister muzyki. Ukończył Uniwersytet Zielonogórski na wydziale Pedagogicznym.

Od 2009 roku w sposób praktyczny i merytoryczny związany ze szkoleniami.  Uważa, że wiedza teoretyczna, od razu musi znaleźć zastosowanie w praktyce. Wszelkie szkolenia, które prowadzi jest ich współautorem, skupia właśnie w tym kierunku.

Praktyk, Mistrz i Certyfikowany Trener NLP. Wie doskonale jak rewelacyjnie i  skuteczne są te narzędzia.  Zbudował wiele struktur sprzedażowych i wyszkolił setki osób, które dziś odnoszą sukcesy w życiu prywatnym i zawodowym.

Dziś zdobyte doświadczenie w postaci różnego rodzaju przystosowanych programów szkoleniowych, proponuje uczestnikom swoich zajęć.

diana-luczak

Diana Łuczak

V-ce Prezes Zarządu

Jest udziałowcem i duszą całej firmy. Odpowiedzialna za media oraz artystyczną stronę Good Step.
Pasjonatka rozwoju, dialogu i  edukacji domowej.  Ukończyła Wyższą Szkołę Hotelarstwa i Gastronomii w Poznaniu.
Płynnie posługuje się  językiem angielskim w mowie i piśmie, co pomaga w komunikacji z klientami zagranicznymi. Występuje również w roli tłumacza podczas szkoleń.

Aktywnie prowadzi również własną firmę www.mamapotrafi.pl